02.20 Pro neslyšící

Zdrojové CSS: /src/css/molecules/box/_deaf.scss
Zdrojové JS: /src/js/components/deaf.coffee

Defaultní

Výchozí molekula s obsahem pro neslyšící. Pro tuto molekulu slouží div.box-deaf

Obsah, kde je potřeba tato funkčnost se obalí do div.box-deaf. Jednotlivé části, které mají audio alternativu se obalí do .box-deaf__content a hned na začátek se vloží odkaz pro přehrátí. V poslední řadě se někde umístí ikonka a.box-deaf__toggle, na kterou je navázán JavaScript, který zobrazuje ikonky s alternativním obsahem, v našem případě je vloženo do nadpisu.

Heading 1 Zobrazit videa ve znakovém jazyku

Curabitur eu neque a felis dictum iaculis. Curabitur sodales dui sit amet mi. Donec cursus sapien et neque. Aenean nisi sapien sagittis a eleifend sed, tristique pretium, enim.

Přehrát video ve znakovém jazyku

Nulla facilisi. Sed interdum orci interdum sapien. Nulla quam. Curabitur eu neque a felis dictum iaculis. Curabitur sodales dui sit amet mi. Donec cursus sapien et neque. Aenean nisi sapien, sagittis a, eleifend sed, tristique pretium, enim. Proin pulvinar sollicitudin augue. Vivamus ac lorem. Quisque ut ipsum. Vivamus in pede quis erat condimentum adipiscing. Curabitur risus erat, scelerisque sit amet, mollis id, consectetuer eu, neque. Sed vitae risus sed enim fermentum venenatis.

Přehrát video ve znakovém jazyku

Nulla facilisi. Sed interdum orci interdum sapien. Nulla quam. Curabitur eu neque a felis dictum iaculis. Curabitur sodales dui sit amet mi. Donec cursus sapien et neque. Aenean nisi sapien, sagittis a, eleifend sed, tristique pretium, enim. Proin pulvinar sollicitudin augue. Vivamus ac lorem. Quisque ut ipsum. Vivamus in pede quis erat condimentum adipiscing. Curabitur risus erat, scelerisque sit amet, mollis id, consectetuer eu, neque.